Οι συζητήσεις του/της Μάρκος Κυπριανός (9)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (8) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Σκέψεις και λόγια που πραγματικά με αγγίζουν φίλε Γιάννη ,έχεις απόλυτο δίκαιο για ό…"

Ο/Η Μάρκος Κυπριανός απάντησε στις Φεβ 26, 2011 στον/στην πριν λίγο καιρό στη γειτονιά μας

7 Φεβ 28, 2011
Απάντηση από τον/την Ιωάννης Παπουτσής

"Νάμαστε παλι ....Σωτήρη αλλη μια παρατήρηση εδω και δυο τρεις μέρες η αρχικη σελίδα…"

Ο/Η Μάρκος Κυπριανός απάντησε στις Φεβ 9, 2011 στον/στην Αναβαθμίσεις Αρχικής Σελίδας. Σας κάνει Like?

19 Φεβ 9, 2011
Απάντηση από τον/την Σωτήρης Πανδής™

"Αγαπητέ Σωτήρη θα ήθελα να σου γράψω καποιες απόψεις μου ως προς την πρώτη σελίδα το…"

Ο/Η Μάρκος Κυπριανός απάντησε στις Φεβ 8, 2011 στον/στην Αναβαθμίσεις Αρχικής Σελίδας. Σας κάνει Like?

19 Φεβ 9, 2011

"πολυ καλη δουλεια Σωτηρη δεν το συζητω καθολου......ελπιζω να συνεχιζουμε παντα ετσι…"

Ο/Η Μάρκος Κυπριανός απάντησε στις Φεβ 3, 2011 στον/στην Αναβαθμίσεις Αρχικής Σελίδας. Σας κάνει Like?

19 Φεβ 9, 2011

"παιδια δεν καταλαβα τι εννοειτε( Σπυρο-Δημητρη)"

Ο/Η Μάρκος Κυπριανός απάντησε στις Ιαν 29, 2011 στον/στην μικροι θαμμενοι θησαυροι

8 Ιαν 29, 2011
Απάντηση από τον/την s.grammenos

"Νομιζω Δημητρη πρεπει να ηρεμησης......νομιζω ειμαστε στο σωστο δρομο οπως βλεπω εγω…"

Ο/Η Μάρκος Κυπριανός απάντησε στις Ιαν 28, 2011 στον/στην Είμαι μέλος τού Φωτογραφική Λέσχη Κέρκυρας...?????

32 Ιαν 29, 2011
Απάντηση από τον/την MarieAngela

"και  ο ............θελει την "nina" του   (χερι με χερι μας βλεπω)"

Ο/Η Μάρκος Κυπριανός απάντησε στις Ιαν 24, 2011 στον/στην Είμαι μέλος τού Φωτογραφική Λέσχη Κέρκυρας...?????

32 Ιαν 29, 2011
Απάντηση από τον/την MarieAngela

"ΘΑΝΑΣΗ ΘΑ ΣΥΝΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕ…"

Ο/Η Μάρκος Κυπριανός απάντησε στις Δεκ 30, 2010 στον/στην Σεμινάρια Φωτολεκε

9 Φεβ 16, 2011

RSS

Πληροφορίες

Τελευταίες καταχωρήσεις

χ τ 738

από Μίλτος Παυλής

χ τ 737

από Μίλτος Παυλής

χ τ 736

από Μίλτος Παυλής