Οι συζητήσεις του/της Δημήτρης Κίντζιος (20)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (14) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Φίλε Γιάννη.... Πρώτα απ' όλα μια λέξη μόνο για τις φωτογραφίες του link.... ΣΥΓΚΛΟΝ…"

Ο/Η Δημήτρης Κίντζιος απάντησε στις Φεβ 27, 2011 στον/στην πριν λίγο καιρό στη γειτονιά μας

7 Φεβ 28, 2011
Απάντηση από τον/την Ιωάννης Παπουτσής

"Ίσως η λέξη ''αφύπνιση'' να παρερμηνεύθηκε... το σχόλιό μου όμως στη συγκεκριμένη φω…"

Ο/Η Δημήτρης Κίντζιος απάντησε στις Ιαν 29, 2011 στον/στην μικροι θαμμενοι θησαυροι

8 Ιαν 29, 2011
Απάντηση από τον/την s.grammenos

"Μάρκο ήρεμος είμαι... αλλά έλα καμιά φορά δεν κρατιέμαι....!!!"

Ο/Η Δημήτρης Κίντζιος απάντησε στις Ιαν 28, 2011 στον/στην Είμαι μέλος τού Φωτογραφική Λέσχη Κέρκυρας...?????

32 Ιαν 29, 2011
Απάντηση από τον/την MarieAngela

"Με την ευκαιρία να αναφέρω πως υπάρχουν και ''μέλη'' τα οποία έχουν κατεβάσει τις φω…"

Ο/Η Δημήτρης Κίντζιος απάντησε στις Ιαν 28, 2011 στον/στην Είμαι μέλος τού Φωτογραφική Λέσχη Κέρκυρας...?????

32 Ιαν 29, 2011

"Αγαπητή Marie Angela. Κατ' αρχάς σ' ευχαριστώ για το ''χώσιμο''.... Εγώ όπως θα διά…"

32 Ιαν 29, 2011

"Εγώ το έκανα και για ''αφύπνιση...γιατί εκείνη την ώρα ήταν on line....αλλά... στου…"

Ο/Η Δημήτρης Κίντζιος απάντησε στις Ιαν 28, 2011 στον/στην μικροι θαμμενοι θησαυροι

8 Ιαν 29, 2011
Απάντηση από τον/την s.grammenos

""

Ο/Η Δημήτρης Κίντζιος απάντησε στις Ιαν 24, 2011 στον/στην Είμαι μέλος τού Φωτογραφική Λέσχη Κέρκυρας...?????

32 Ιαν 29, 2011

"Είπα κι' εγώ.... έτσι ξαφνικά τέτοιο ενδιαφέρον.....?   Σωτήρη και κάτι αλλό στο οπο…"

Ο/Η Δημήτρης Κίντζιος απάντησε στις Ιαν 24, 2011 στον/στην Είμαι μέλος τού Φωτογραφική Λέσχη Κέρκυρας...?????

32 Ιαν 29, 2011

"Και κάτι που σήμερα μου έκανε εντύπωση..... Μετά το μήνημα της ''nina'' που προφανώς…"

32 Ιαν 29, 2011

"Φίλε George εγώ δεν έχω νοιώσει ποτέ προβατάκι... αν όμως υπάρξει κάποιος πού θελήσε…"

Ο/Η Δημήτρης Κίντζιος απάντησε στις Νοέ 17, 2010 στον/στην Είμαι μέλος τού Φωτογραφική Λέσχη Κέρκυρας...?????

32 Ιαν 29, 2011

RSS

Πληροφορίες

Τελευταίες καταχωρήσεις

χ τ 738

από Μίλτος Παυλής

χ τ 737

από Μίλτος Παυλής

χ τ 736

από Μίλτος Παυλής

χ τ 735